درباره ما

شرکت در یک نگاه

شرکت دریاکاو جنوب با تکیه بر سال ها تجارب ارزنده فنی، اجرایی و مدیریتی و تحقیقات گسترده با هدف ارائه خدمات دریایی و غواصی همگام با استانداردهای جهانی در زمینه های مهندسي، مشاوره، نصب و اجراپروژه های ساحلی، فرا ساحلی و زیر آب و نیز تعمیرات تخصصی و ساخت قطعات مورد نياز و همچنین بازرگانی ، تأمين تجهيزات و خدمات در صنايع غواصی، دریایی و زیر سطحی و انجام پروژه های تحقیقاتی فعال می‌باشد.

این شرکت با توجه به توان اجرایی و عملیاتی موجود در مجموعه و همچنین نیاز روز افزون صنایع کشور به خدمات تخصصی غواصی، ساحلی، فراساحلی و زیرسطحی در سال 1382 تأسیس گردیدو در راستای افزایش سطح کیفی خدمات خود در سال 2008 موفق به دریافت گواهینامه های ذیل از مؤسسه رده بندی DNVشده است:

- گواهینامه ISO-9001:2000 - گواهینامه ISO-9001:2008 - گواهینامه ISO/TS-29001:2007 - گواهینامه ISO-14001:2004 - گواهینامه OH SAS-180001:2007AS

این مجموعه با بهره‎مندی از كادر متخصص، مجرب، فني ، خلاق و متعهد تلاش خود را جهت رعایت حقوق مادی و معنوی مشتریان معطوف داشته و این مهم سر لوحه و خط مشی اصلی این شرکت می باشد. همچنین با تکیه بر سرمایه‏ی انسانی و با بهره‏گیری از روش‏های پیشرفته فنی، مهندسی، برنامه‏ریزی و کنترل کیفی و همچنین در اختیار داشتن تعداد قابل توجهی از ماشین آلات و تجهیزات در زمینه ارائه خدمات مذکور گام‏های مؤثری بردارد.

ادامه مطلب

انجام پروژه های عملیاتی

اگر چه مؤلفه‌هایی مانند شیوه صحیح فعالیت در بازار و اعتبار در موفقیت شرکت ها اهمیت بسزایی دارند، اما عامل اصلی...

ادامه مطلب

ساخت قطعات

اين شركت با توجه به كادر مجرب و متعهد خود و ارتباط با مراكز صنعتی و بهره جويي از مشاوران عالي اين مراكز...

ادامه مطلب

امور بازرگانی

تأمين نياز رو به رشد صنایع زیرسطحی علی الخصوص غواصی فردی، گروهی، صنایع وابسطه و پشتیبانی، به كالا و خدمات ، مستلزم ...

نمایشگاه محصولات و نمایندگی ها

قرار ملاقات و بازدید از نمایشگاه محصولات با هماهنگی قبلی امکان‏پذیر می باشد. لطفاً جهت هماهنگی با تلفن‏های شرکت تماس حاصل فرمایید.

شرکت دریاکاو جنوب دارای نمایندگی در استان‏های البرز، بندرعباس، بوشهر، فارس، گلستان و گیلان می باشد. لطفاً جهت دریافت اطلاعات تماس نمایندگان با تلفن‏های شرکت تماس حاصل فرمایید.

 
 
28

مجوز و گواهینامه ها

 
172

پروژه های موفق

 
12

نمایندگی در استان‏ها

 
9

نماینده برندها

فهرست برندها