دوره غواصی ادونس ادونچر Advanced Adventure

دوره غواصی ادونس ادونچر Advanced Adventure

یکی از سوالاتی که به ذهن ما میرسد این است که دوره ادونس ادونچر در آژانس SDI چیست و چگونه می توان این گواهینامه غواصی را دریافت نمود.

ما برای شما توضیح خواهیم داد که دوره غواصی ادونس ادونچر چیست و چگونه میتوان در این دوره غواصی شرکت نمود.

دوره ادونس اپن واتر Advanced Open Water

این دوره در اولین دوره غواصی است که پس از دوره غواصی اپن واتر  در بیشتر آژانس ها پیشنهاد میگردد.

حداقل شرایط برای حضور در این دوره ۹ غواصی ثبت شده است با این حال SDI در دوره غواصی ادونس ادونچر مزایای زیادی را علاوه بر تمامی دوره ها به شما پیشنهاد میکند.

دوره غواصی ادونس ادونچر Advanced Adventure دنیای جدید ماجراجویی برای شما.

در این دوره پس از دوره غواصی اپن واتر غواص میتواند به انتخاب خود در ۵ دوره تخصصی شرکت کرده و گواهینامه غواصی ادونس ادونچر را دریافت نماید. در این دوره طیف وسیعی از تجریبیات و مهارت های غواصی مورد نیاز خود را دریافت خواهید کرد.

مهارت های پیشنهاد شده برای این دوره شامل : غواصی عمیق، جهت یابی زیر آب، غواصی شب و دید محدود، شناوری حرفه ای و… میباشد . شما با توجه به هدف خود در غواصی میتوانید مسیر خود را در این دوره انتخاب نمایید برای مثال اگر شما علاقمند به محیط زیست دریا میباشید میتوانید دوره های تخصصی محیط زیست را انتخاب نمایید یا اگر به غواصی عمیق علاقمند میباشید میتوانید دوره غواصی عمیق را انتخاب نمایید .

با این حال نکات قابل توجهی را میتوان در این عمر برای این دوره بررسی کرد :

شما مجاز به غواصی تا عمق ۳۰ متر میشوید برای غواصان کوچک تا ۲۱ متر .

همچنین شما با گذراندن این دوره به کوتاه تر شدن غواصی های تخصصی خود میتوانید کمک کنید برای مثال اگر در دوره غواصی ادونس ادونچر، دوره غواصی عمیق را گذرانده باشید میتوانید میتوانید با یک دایو عمیق دیگر گواهینامه تخصصی دیپ را دریافت نمایید .در دوره دیپ ۲ غواصی مورد نیاز است .

بنا بر این اگر نیاز به توسعه توانایی ها و مهارت های غواصی خود دارید میتوانید این دوره غواصی را انتخاب نمایید .

ما در این مجموعه با امکانات آموزش غواصی فوق العاده ای که در اختیار شما میگذاریم میتوانیم همراه مناسبی برای مهارت آموزی شما باشیم