دوره های کمکهای اولیه DAN

Image
Image

دوره آموزشی احیا مقدماتی

دوره آموزشی احیا مقدماتی طراحی شده برای کسانی که مایل به یادگیری تکنیک های BLS، مانند مدیریت راه هوایی، موقعیت بهبود، CPR(احیای قلبی ریوی)، و همچنین روش استفاده در مورد خفگی، خونریزی و ش
Image

کمک های اولیه با اکسیژن برای غواصان

یادگیری شناسایی حوادث غواصی، و ارایه سریع کمک های اولیه با بکار گیری اکسیژن. کسانی که این دوره را با موفقیت پشت سر می گذارند، به عنوان واجد شرایط "ارایه دهنده اکسیژن DAN" قلم داد می شوند.
Image

دوره آموزشی کمک های اولیه با اکسیژن پیشرفته

دوره پیشرفته کمک های اولیه با اکسیژن . ارایه دهندگان اکسیژن DANیاد می گیرند که به غواص های مصدومی که تنفس نمی کنند با استفاده از دستگاه احیا MTV-100و کیف ماسک کمک رسانی کنند.
Image

دوره آموزشی احیا با شوک الکتریکی

آموزش کمک های اولیه در ایست ناگهانی قلبی شامل استفاده ازدستگاه احیا و شوک الکتریکی.
Image

کمک های اولیه

یادگیری کمک های اولیه، این دوره به شما یاد میدهد تا بیماری و صدمه را شناسایی کنید، زخم را باند پیچی کنید، آتل بندی کنید، و دیگر روش های اضطراری. مناسب برای کسانی که می خواهند در زمان وقوع حادثه قابلیت ارائه کمک های لازم به مسدوم را در سریع ترین زمان داشته باشند.
Image

کمک های اولیه برای صدمات ناشی از آسیب های موجودات دریایی

یادگیری، شناسایی خطرات و صدمات موجودات دریایی، تشخیص و جلوگیری از آسیب توسط موجودات دریایی، و ارایه کمک های اولیه در صورت بروز حادثه.
Image

ارزیابی عصبی غواصان در محل

یادگیری انجام هدایت عصبی یک امر ضروری برای کمک به ارزیابی میزان صدمه بالقوه به غواص مضطرب می باشد اطلاغات جمع آوری شده می تواند بسیار کمک کند که تشخیص دهید آیا غواصی نیاز به کمک اولیه اکسیژن دارد یا کمک به تشخیص بهتر یک پزشک متخصص باری عملکرد بهتر.
Image

داروهای غواصی برای غواصان

این دوره به دو ماژول تقسیم می شود، ارایه اطلاعات عمقی غواصی، فیزیولوژی غواصی، و مسائل ایمنی در غواصی.
Image

تکنیسین پزشکی غواصی

در این دوره افراد کمک های اولیه پیشرفته از جمله تخلیه آب قفسه سینه، بخیه ،... را آموزش می بینند. و کمک به عملیات اتاق فشار در کنار متخصص و پزشک اتاق فشار.